Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

  Podziękowania od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Podziękowania od WOŚP

  W imieniu całej naszej Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z całego serca dziękuję, za udział w naszych finałowych aukcjach WOŚP. Przyniosły one niewiarygodne efekty, czyli konkretne pieniądze, za które będziemy kupowali sprzęt medyczny i prowadzili nasze ogólnopolskie programy medyczne.

  W niedzielę (8 marca) w Ornecie rozliczyliśmy cały 23. Finał WOŚP. Było nam niezwykle miło i radośnie na sercu, że dzięki zebranym funduszom będziemy mogli po raz kolejny zrealizować wszystkie nasze orkiestrowe zamierzenia. Planów mamy bardzo, bardzo dużo i dotyczą one zarówno dzieci, jak i ludzi w podeszłym wieku.

  Mam nadzieję, że dochodzą do Ciebie wiadomości o naszych codziennych działaniach. To właśnie na wiosnę każdego roku do szpitali w całej Polsce przyjeżdża sprzęt, kupiony dzięki naszemu graniu w poprzednim Finale. Nie ma dnia abyśmy nie otrzymali wiadomości z Polski z lokalnych mediów, że sprzęt wysokiej jakości właśnie zaczyna pracować. Wszystko co robimy jest dobrze zaplanowane a potem realizowane. Jesteśmy także bardzo aktywni kiedy niezwykłe zdarzenia każą podjąć natychmiastowe decyzje o ekstra zakupach bardzo specjalistycznego sprzętu medycznego.

  Wszystko to możemy robić dzięki temu, że mamy tak wielu przyjaciół nie tyko w Polsce ale i na całym świecie, którzy wspierają nasze działania!

  Dziękując za aukcje zapraszam Was także do wsparcia naszej zbiórki 1% podatku. Tym razem wszystkie pieniądze ze zbiórki chcemy przekazać na zakup nowego rezonansu magnetycznego dla Centrum Zdrowia Dziecka. Ten, który do tej pory pracuje już resztką sił, został kupiony przez naszą Fundację blisko 20 lat temu.

  Dziękuję i mówię do zobaczenia!

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x