Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

  Przetargi i zamówienia publiczne

   

  PRZETARGI I ZAMÓWIENIA PUBLICZNE


  Urzędy, szkoły i instytucje. W każdej z tych jednostek, zachodzi potrzeba regularnej wymiany wyposażenia biurowego. Foteli, krzeseł, biurek i akcesoriów. Zgodnie z wymogami ustawy, zakupy takich mebli powinny być rozpisywane w postaci przetargu, a informacja o nim, powinna być udostępniona do powszechnej wiadomości.

  Nasz sklep działa na polskim rynku już od dobrych kilku lat. W tym czasie wzięliśmy udział w kilkuset przetargach, z których wygraliśmy ponad 100. Nasza oferta zwyciężała z innymi, oferując konkurencyjne ceny i szeroki asortyment towarów, których producentami jest wiele firm krajowych i zagranicznych.

   

  Dlaczego warto współpracować z naszym sklepem? Oto kilka najważniejszych powodów:

   

  1. Bogaty asortyment

  Oferujemy produkty renomowanych firm z kraju i za granicy. Krzesła, stołki, fotele i pozostałe meble można u nas znaleźć w dużym wyborze i szerokim zakresie cen. Pozwala to kompleksowo dopasować produkt do Państwa potrzeb i możliwości finansowych. Nie są nam obce również skomplikowane dostawy, składające się z produktów różnych producentów, również wykonywanych pod indywidualne zamówienie.

   

  2. Profesjonalizm

  Doskonała znajomość rynku mebli użytkowych sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną obsługę każdemu z naszych klientów. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie wyboru mebli, które łączą funkcjonalność, ładny design i solidność wykonania.

   

  3. Szybka realizacja

  Ściśle współpracujemy z największymi polskimi i zagranicznymi dostawców mebli, oferując je w dużych stanach magazynowych i krótkich terminach realizacji. Jesteśmy w stanie w niedługim czasie dostarczyć wiele potrzebnych Państwu mebli, oferując je w korzystnych cenach. Zapewniamy również pełną obsługę logistyczną dostawy zamówionych mebli, dostarczając je własnym transportem lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

   

  4. Doświadczenie

  Na samym początku naszej działalności, podjęliśmy współpracę z kilkoma renomowanymi projektantami. Ta decyzja przynosi dziś efekty, w postaci nieszablonowych linii mebli, przeznaczonych do biur, restauracji i innych obiektów. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję otrzymania propozycji niepowtarzalnych mebli, które staną się rzeczywistą ozdobą miejsca pracy, nie kosztując przy tym nic ponad założony budżet.

   

  5. Referencje

  Potwierdzeniem naszych kwalifikacji i doświadczenia są referencje, otrzymane od dotychczasowych klientów. Zapraszamy do ich sprawdzenia i przekonania się, że współpraca z nami będzie udana i satysfakcjonująca.

  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x