Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie
Zakupy
Przeznaczenie
  1. Do pokoju dziecka
  2. Do biura
  3. Do salonu
  4. Design
Cena
  • 299 3361 zł

Producent
  1. CustomForm  
  2. Halmar  
  3. Unique  
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.

Regały

Każde pomieszczenie, zarówno w domu jak i biurze czy gabinecie, powinno być zaaranżowane w sposób maksymalnie funkcjonalny i wygodny w codziennym użytkowaniu. Wśród różnorodnych mebli, przydatnych i praktycznych, na szczególną uwagę zasługują klasyczne regały. Dawniej, obecne niemalże w każdym mieszkaniu, współcześnie przechodzą kolejne lata świetności, choć w nieco odmienionej i bardziej nowoczesnej formie. Ich obecność daje się zauważyć w pomieszczeniach służbowych, szkołach, instytucjach państwowych czy prywatnych domach. Nie ma się czemu dziwić, koncepcje, o których mowa zyskują na popularności z kilku powodów. Przede wszystkim są bowiem meblami o niewielkich gabarytach, umożliwiających przechowywanie ważnych przedmiotów, w bardzo komfortowy sposób.

Najniższe ceny

NAJNIŻSZA CENA

Bezpieczne zakupy

BEZPIECZNE ZAKUPY

Darmowa dostawa

DOSTAWA GRATIS

Regały domowe i biurowe

Wśród naszych propozycji, szczególnie ciekawe wydają się produkty, do których zaliczyć można HALMAR regał Caboto, dedykowany nie tylko pokojom dziecięcym, ale również stylowym salonom czy nowoczesnym biurom. Asymetryczny kształt doskonale wkomponuje się w wolną przestrzeń pod schodami bądź skosem, pozwalając na zajęcie miejsca dotąd niewykorzystywanego. Co więcej elegancka forma połączona z klasyczną bielą umożliwi jeszcze bardziej spójną całość z pozostałymi meblami, obecnymi w danym pomieszczeniu.

Regały do domu i do biura są praktyczne i wygodne. Perfekcyjnie wykonane, pozwalają nie tylko na zachowanie komfortu, ale również stanowią same w sobie wyjątkowy element dekoracyjny. Wśród nich – D2 Biblioteczka Libra biała bądź czarna, o niebanalnej formie i nietuzinkowym wyglądzie. Lakierowana blacha swobodnie zgra się z innymi materiałami, tworząc przestrzeń, obok której nie będzie można przejść obojętnie. Co ważniejsze, to właśnie takie regały cieszą się największą popularnością, gdyż wykorzystują każdą możliwą wolną przestrzeń, a więc świetnie sprawdzają się w niewielkich mieszkankach w blokach. Podejmując decyzję już dziś, zyskujesz satysfakcję, gwarancję oraz możliwość dowolnej aranżacji w mocno nowoczesnym stylu.

Regały
Minimal Price: 299.00
4.5 / 4 Review(s)
Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
x