Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

  Krzesła komputerowe Nowy Styl

  Fotel komputerowy to jeden z mebli, bez których ciężko przepracować kilka godzin dziennie przy komputerze, nie odczuwając później zmęczenia. Ten, kto twierdzi że praca przy komputerze nie jest męcząca, z pewnością nigdy nie miał z nią do czynienia. Siedząc codziennie po 8 lub więcej godzin przy biurku, mięśnie, stawy i kończyny mogą być bardzo osłabione, a w konsekwencji tracą swoją wytrzymałość. Dzieje się tak na skutek przyjmowania nienaturalnej dla człowieka pozycji, nie pozwalającej na rozprostowanie rąk i nóg, a tym samym zaburzając przepływ krwi. Aby tak się nie działo, koniecznie należy się zaopatrzyć w markowe, dobrze zaprojektowane fotele komputerowe Nowy Styl, które są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich pracowników biurowych.

   

  Konstrukcja foteli komputerowych Nowy Styl opiera się wyłącznie na niezawodnych podzespołach polskiego pochodzenia. Części wykonane z dużą dbałością o szczegóły oraz z przestrzeganiem wszelkich norm sprawiają, że fotele komputerowe Nowy Styl będą przez długi czas służyć, bez jakichkolwiek awarii. Dlaczego praca na fotelu komputerowym jest wygodniejsza, niż siedzenie na zwykłym krześle i praca przy komputerze? Powodów jest kilka. Przede wszystkim fotele komputerowe Nowy Styl posiadają możliwość regulowania kąta pochylenia oparcia. Jest to istotne, kiedy chcemy nieco bardziej się odchylić i pracować z wyprostowanymi rękoma.

   

  Dodatkowo, krzesła i fotele komputerowe Nowy Styl zawsze posiadają możliwość regulowania wysokości. To kolejny ważny powód, dla których warto z nich korzystać. Biurka różnego typu mogą posiadać różną wysokość. Praca przy nich wymaga dysponowania fotelem komputerowym, które będzie wyposażone w regulację ustawienia wysokości. Każdy fotel komputerowy Nowy Styl dysponuje taką funkcjonalnością w standardzie. Dodatkowo, mogą być wyposażone w wiele innych udogodnień, takich jak opcja bujania się – mechanizm tilt, kauczukowe kółka i wiele innych, zależnie od modelu. Zachęcamy do wyboru najlepszego fotela dla siebie, przeglądając pełną gamę naszych produktów, zgromadzonych na stronach sklepu internetowego formyuzytkowe.pl, zajmującego się sprzedażą mebli biurowych Nowy Styl.

  Nowy Styl Fotele komputerowe
  Minimal Price: 138.00
  4.1 / 31 Review(s)
  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x