Koszyk

0,00 zł

My Cart -

My Cart: (0)
Kategorie

  Fotele Nowy Styl

  Fotele biurowe, gabinetowe i pozostałe marki Nowy Styl, wyróżniają się najwyższym stopniem wygody, spośród wszystkich oferowanych na rynku. Projektanci polskiego producenta mebli biurowych, firmy Nowy Styl z Krosna dokładają wszelkich starań, aby projektowane przez nich fotele były nie tylko ergonomiczne, ale samym swoim wyglądem stawały się ozdobą firmy, biura lub gabinetów. Zadanie to jest wykonane w 100%, dzięki niebanalnym projektom i najciekawszym materiałom wykończeniowych, z jakich fotele powstają.

                                            

  Dlaczego warto postawić na fotele firmy Nowy Styl? Jest to firma polska, znakomicie znająca realia polskiego gospodarki i oczekiwania rodzimych klientów. Jej produkty są dokładnie takie, jakich oczekuje większość z nas. Ładne, solidnie wykonane, wygodne i znakomicie się prezentujące, nawet po latach intensywnego użytkowania. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie rygorystyczne wymagania, stawiane materiałom, sposobom łączenia i całej technologii produkcji, która regularnie jest doskonalona i unowocześniania. W rezultacie powstają produkty, które zadowolą gusta najbardziej wybrednych klientów, a same krzesła zapewnią niezwykły komfort, nawet przy wielogodzinnym, codziennym korzystaniu.

   

  Na co zwrócić uwagę, kiedy chcą Państwo zakupić Nowy Styl fotele? Przede wszystkim na budowę i wygląd fotela, a także dodatkowe wyposażenie. Niektóre fotele dysponują możliwością bujania, określaną nazwą tilt. Jest ona bardzo przydatna, jeśli chcemy wykorzystać fotel do krótkiego relaksu i odpoczynku, a nawet kilkunastominutowej drzemki. Kolejną ważną rzeczą, którą warto sprawdzić kupując fotel, jest rodzaj obicia. Produkty Nowy Styl wykonywane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów tapicerskich, a także skór. Szeroka gama kolorystyczna obejmuje wszystkie klasyczne kolory, a także ciekawe, energetyczne barwy, idealnie sprawdzające się w nowocześnie urządzonych biurach. Warto pamiętać o tym, aby kolor fotela dopasować do swoich preferencji, a także skonfrontować z podstawowymi zasadami psychologii – np. kolor zielony uspokaja, a niebieski dodaje energii do działania.

  Fotele Nowy Styl
  Minimal Price: 138.00
  4.0 / 42 Review(s)
  Ten sklep używa ciasteczek, kontynuując przeglądanie zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji
  x